Jaunimui

APIE KONFERENCIJĄ

Šiais metais konferencijoje „Atsakinga tėvystė“ pristatome dar vieną išskirtinę naujieną. Tai – konferencijų salė, kurioje pranešimus skaitys savo srities profesionalai, praktikai ir žmonės, puikiai suprantantys paauglius. Kuo ši salė išskirtinė? Taigi galima rasti daug įvairių paskaitų, konferencijų ir pranešimų, skirtų tėvams suprasti jų maištaujančius vaikus, bet labai retai paaugliams leidžiama atvirai išsakyti, kodėl jie maištauja, kodėl negirdi savo tėvų, kodėl meluoja ar kodėl blaškosi per gyvenimą, neretai keldami nepatogumus aplinkiniams? Išties, tėvams dažnai būna liūdna ir pikta, kad mažas žmogus ima ir nusprendžia, jog jau užaugo ir nuo šiol gali daryti, kas tik šauna į galvą. O šauna tai, kas dažnai tėvams atrodo beprotiška. Viso to priežastis ir slypi nore atsiskirti nuo tėvų, nuo jų nuomonės ir patarimų. Būtent šiuo periodu žmogus yra mažiausiai atsparus išorės poveikiui, jis nepasitiki savimi ir gali lengvai pasiduoti suaugusiųjų spaudimui, o tai turi didelę įtaką jo asmenybės formavimuisi. Juk tikrai sunku gyventi pasaulyje, kai dar negali naudotis visomis privilegijomis, kurias turi suaugę, tačiau jau netekai visų pranašumų, kuriuos teikė vaikiškas amžius. Tad paauglystė – tikrai sunkus laikas tėvams ir jis dar sunkesnis patiems paaugliams, kurie visais būdais ieško, kaip išreikšti savo suaugimą.
Taigi apie paauglius puolančias problemas kalbėsimės tik su paaugliais naujoje salėje.

Kviečiame tėvus atvykti su vaikais, nes konferencija subalansuota šeimoms kartu ir kiekvienam šeimos nariui atskirai.

Moksleiviai, studentai, visi, kuriems rūpi, 2018 metų kovo 18 dienomis laukiami Litexpo parodų rūmuose, didžiausiame renginyje dėl vaikų ir tėvų Lietuvoje „Atsakinga tėvystė 2018“.

Vietų skaičius labai ribotas – ATEIK, IŠGIRSK, DISKUTUOK.

PROGRAMA

Vilma Juškienė

Vilma Juškienė

Lektorė

10.10 - 10.40

Kur rasti ir kaip sugauti vidinę motyvaciją

Justinas Limantas

Justinas Limantas

Psichologas

10.45 - 11.15

Gyvenimas su kompiuteriu

Simonas Dailidė

Simonas Dailidė

Lektorius

12.00 - 12.30

Blaivus gyvenimas veža

KUR?

Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO Vilniuje.

KADA?

2018 m. kovo 18 d., sekmadienis

KODĖL?

„ATSAKINGA TĖVYSTĖ“ – tai ne tik apie tėvus, tai konferencija, kur atsakymus gali rasti ir jaunuoliai. Būtent šiais metais apie paauglius puolančias problemas kalbėsimės tik su paaugliais.

ATSAKINGIEJI

Konferenciją rengia UAB “Litexpo events”.

*Organizatorius pasilieka teisę keisti programą.

Į viršų
Atsakinga tėvystė