Ekspertai

Mūsų mokiniai – kintančio pasaulio dalyviai, aktyvūs tyrinėtojai. Remdamiesi sėkmingiausia Europoje Šiaurės šalių mokymo(si) sistema, didelį dėmesį kreipiame į vaikų gebėjimų bei kompetencijų ugdymą ir padeda jiems užaugti stipriomis asmenybėmis. Šiuo metu vyksta priėmimas į „Šiaurės licėjaus“ priešmokyklinio bei pradinio ugdymo pirmą, antrą ir trečią klases.

Japoniški edukaciniai konstruktoriai. Kviečiame susitikti, žaisti ir susipažinti su inovatyviu konstravimo būdu iš Japonijos! “Detalės mūsų — naujas pasaulis jūsų!” Sufleruojame: pažintis su spragsinčiais ir nenustygstančiais konstruktoriais LaQ Jums atvers edukuojantį pasaulį, išjudins smegenų veiklą, o draugystė bus vainikuota neužmirštamai praleistu laiku!

UAB „Siciliana“ pristato unikalaus švelnumo natūralias Viduržemio jūros kempines kūno priežiūrai ir italų gamintojo S.r.l. „Sterilfarma“ natūralią kosmetikos ir higienos produktų liniją „Unico“ kūdikiams, vaikams ir jautrią odą turintiems suaugusiesiems.

Leidykla „Šviesa“ – edukacinio turinio leidykla, kurianti naujos kartos mokymosi komplektus, skaitmeninius projektus ir savarankiško mokymosi priemones įvairaus amžiaus vaikams.

Philips Sonicare – prasmingos naujovės burnos sveikatos srityje. Philips Sonicare inovatyvūs sonic technologijos dantų šepetėliai, skirti maksimaliai burnos priežiūrai.

Vaikiška ir jaunimo literatūra – knygynų tinklo „Pegasas“ prioritetas. „Pegaso“ knygynuose visos naujausios knygos apie tėvystę, vaikų ugdymą ir edukaciją. Knygos ir knygelės įvairaus amžiaus vaikams ir jaunimui.

„Mažųjų ekspertų mokykla“ – tai edukacinė platforma, skirta 2–6 metų vaikams ir jų tėveliams. Visas svetainėje mazujuekspertumokykla.lt esančias užduotėles, žaidimus, receptus, idėjas kūrybiškam laikui su vaikais galima atsispausdinti ir iškart naudoti be jokios registracijos ar mokesčio. Svetainė nuolat pildoma naujomis užduotimis, taip pat aktualiais ekspertų patarimais vaikų auginimo, priežiūros, mitybos, ugdymo ir kitais klausimais. Žinomi žmonės, projekto ambasadoriai, dalijasi savo kasdieniais atradimais ir idėjomis. Projekto iniciatorius – vaikų prekės ženklas „Danonki“.

TAPTI TĖVAIS YRA DIDŽIAUSIA ATSAKOMYBĖ GYVENIME…
Kūdikio gimimas yra viena iš jausmingiausių ir nuostabiausių akimirkų gyvenime. Jūs galite užduoti sau daugybę klausimų apie savo šeimos ateitį. Jūs galite svarstyti, kaip geriausiai pasirūpinti savo vaiku ir kaip užtikrinti jo sveikatą ateityje. Kai kurios medicinos naujovės, pavyzdžiui, kamieninių ląstelių išsaugojimas audinių banke, teikia naujas galimybes sprendžiant sudėtingiausias sveikatos problemas.

GUDRAGALVIO produkcija ir veikla jau dešimtmetį žinoma Lietuvos pedagogams, vaikams, tėvams: leidžiami lavinantys žaidimai, mokymo priemonės, susitinkama rengiamuose konkursuose, seminaruose. Internetinėje www.gudragalvis.lt ir fizinėse parduotuvėse parduodami pasaulyje žinomų gamintojų lavinantys žaislai, konstruktoriai-laboratorijos jauniesiems išradėjams, dailės ir sporto priemonės. Taip pat siūlomi originalūs sprendimai vaikų poilsio erdvėms: baldai, žaidimų aikštelių, multisensorikos, reabilitacijos įranga. GUDRAGALVIO prekės lavina įvairiausius gebėjimus, kuria pridėtinę vertę – gudrumą, sveikatą ir gerą ūpą!

Vaikai džiaugsis „Pingu`s English“ Jūs džiaugsitės rezultatais. „Pingu`s English School“ – tarptautinė anglų kalbos mokykla vaikams nuo 3- 9 metų, pasižyminti išskirtine metodika, savita filosofija ir ypatingai vaikui patrauklia aplinka. Ankstyvasis anglų kalbos mokymas; Savaitgalinė mokykla 7-9 m. vaikams; Kalbėjimo praktika 10 – 11 m. vaikams; Sezoninės vaikų stovyklos; Vaikų darželis vaikams nuo 3 metų.

Vilniaus humanistinė mokykla – tai yra prasmės, atradimų ir mokymosi sėkmės mokykla, savo veiklą grindžianti humanistinio ugdymo(si) idėjomis ir principais. Mokyklos tikslas: visomis turimomis ugdymo priemonėmis atskleidžiant vaiko asmenines savybes, ugdyti kilnų žmogų.

Mokykla, į kurią vaikai nori eiti! Norime ne tik išmokyti, bet ir įskiepyti vaikams norą mokytis visą gyvenimą. Noras mokytis ir tobulėti yra užkoduotas kiekvieno mažo žmogaus DNR grandinėje, tad mūsų užduotis – skatinti šį norą ir kurti tokią aplinką, į kurią vaikas kiekvieną dieną vėl norėtų sugrįžti

Kūdikių akademija Mažųjų valdos kviečia šeimas su mažais vaikais pilnaverčiai išnaudoti vaikystę ir atrasti intelektinio ugdymo teikiamas galimybes. Šioje įstaigoje dėstoma populiarioji 7 intelektų lavinimo programa, mamos kviečiamos paruošti vaiką darželiui lankant “vaikų ir mamų” pusdienio darželį. Vaikų darželis Mažųjų valdų – vienintelis Vilniuje vaikų darželis kviečiantis vaikus gyventi keturiomis kalbomis – pažinimo šventėje, su gausiu būriu suaugusių gyvenimo Mokytojų. Kiekviena diena čia – prasmingo vaikiško gyvenimo šventė. Su šiais konferencijos ekspertais galite pasitarti apie ugdymo galimybes savo vaikams nuo gimimo iki mokyklos.

“Vaikystės sodas” – vieta, kur jūsų vaikas leidžia dieną. Čia visi panašumai su įprastu vaikų darželiu baigiasi.
“Vaikystės sodas” visų pirma yra vieta, kur vaikui gera, ir tai yra raktas į aukštus rezultatus. O ne atvirkščiai.
“Vaikystės sodas” dirba pagal autorinę dr. A. Landsbergienės ugdymo sistemą, turi specialiai “Vaikystės sodo” mokytojų akademijoje paruoštus pedagogus, nuolat remiasi ir naudojasi geriausia moderniausių ir sėkmingiausiai dirbančių pasaulio ugdymo įstaigų patirtimi.

SUPERGARDEN – džiovintos šaltyje uogos VASAROS SUPERSKONIS VISUS METUS! Šaltyje džiovinti maisto produktai – puikus užkandis skubantiems, sportuojantiems ir sveikuoliams. Vaikams pakeičia saldumynus. Ypač tinka veganams ir žaliavalgiams, nes yra termiškai neapdoroti. DŽIOVINIMAS ŠALTYJE arba Liofilizacija – procesas, kai produktai yra užšaldomi labai žemoje temperatūroje ir vakuumo pagalba iš jų pašalinama iki 97 proc. vandens. Kadangi pašalinamas beveik visas vanduo, produkto skonis, kvapas ir forma išlieka nepakitę.

„Weleda“ – antroposofijos įkvėpta įmonė.
Viskas prasidėjo nuo ligoninės ir vaistų gamybos laboratorijos. Jas įkūrė olandų gydytoja, austrų filosofas bei chemikas ir farmacininkas iš Miuncheno. Dabar ji tapo viena iš pasaulyje pirmaujančių holistinės, natūralios, ekologiškos kosmetikos ir antroposofiniam gydymui skirtų vaistų gamintojų. Lietuvoje pristatome “Weleda” kosmetiką. www.weleda.lt

Asociacija „Baltijos ūki ir verlsas“ įgyvendina programą „Europos Sąjungos kilmės vaisių ir daržovių žinomumo didinimas Lietuvoje“. Kampanija „Penki per dieną“ yra pagrindinė šios programos  priemonė. Kampanijos tikslas – paskatinti mūsų šalies gyventojus gyventi sveikai ir suvalgyti per dieną bent penkis Europos Sąjungoje užaugintus šviežius vaisius ar daržoves.

Mes esame „GenEra“, privati, sertifikuota klinikinė diagnostikos laboratorija Rygoje. Mūsų tyrimų sritis – molekulinė biologija. Siūlomos paslaugos: neinvaziniai prenataliniai prognostiniai tyrimai, tėvystės nustatymas, įgimtų ligų molekulinė diagnostika, farmakogenetiniai ir kiti DNR tyrimai.

Pristatome unikalų produktą  tiems, kam rūpi emocinė sveikata, menas ir namų estetika. Žymios lietuvių grafikės Kristinos Norvilaitės sukurti, skirtingas emocijas vaizduojantys, paveikslai–arbatos padėkliukai yra skirti visų šeimos narių emocinių įgūdžių tobulinimui. Esame uždaro būdo tauta, tad laisvai kalbėti apie jausmus, net savo šeimos rate,  mums vis dar yra sudėtinga.  Emocijų padėkliukai natūraliai įsilieja į kasdienį gyvenimą ir buitį bei padeda lavinti savo ir vaikų emocinį intelektą, empatiją bei pasitikėjimą savimi.

Mes – „Denticija“ odontologijos klinikos vaikų odontologai – ne tik gydome Jūsų vaikų dantis, bet ir parengiame juos dantų gydymui psichologiškai. Prisiminkite savo vaikystę ir pirmą pažintį su dantų gydytoju (jei Jums tokios nereikėjo – sveikiname, Jūs šiandieniniame pasaulyje esate tikra retenybė). Nuo pirmos pažinties formuojasi arba baimė odontologams, arba sėkmingas, rūpesčių nekeliantis įprotis prižiūrėti dantis. Konferencijos metu mūsų odontologė Rasa Masiliūnienė dalinsis patarimais, kaip prižiūrėti jaunųjų šeimos narių dantis, kad jie kuo ilgiau išliktų sveiki, o gydytojai turėtų kuo mažiau darbo – nepraleiskite progos su mumis pasikonsultuoti, jeigu norite užtikrinti, kad Jūsų vaikas baimės niekada nepatirtų, arba kokį protingą Jūsų vaiko baimės gydymą siūlome, jeigu jis odontologo bijo.

Leidykla „Obuolys“ pristato psichologės, edukologės, konferencijos „Atsakinga tėvystė“ idėjos sumanytojos ir organizatorės, trijų vaikų mamos Jūratės Bortkevičienės knygą „Atsakinga tėvystė. Kelias į darnius tėvų ir vaikų santykius“.
Gimus vaikui – kad ir kaip norėtume – instrukcijos prie jo pridėtos nebūna. Patys turime išsiaiškinti ir patirti, kas yra tėvystė, mokytis, tobulėti kartu su savo augančiu vaiku. Šioje knygoje pateikti patarimai, kuriuos galima taikyti nuo pat kūdikystės. Nors daugiausia kalbama apie ikimokyklinio amžiaus vaikus, visi nurodyti metodai tinka ir vyresniems.
Augindami vaikus, pasitelkime meilę ir atsakomybę, o šimtus taisyklių pakeiskime keliomis auksinėmis – turėti kantrybės, skirti laiko, dėmesio ir pamėginti suprasti savo vaikus. Tai yra pagrindiniai atsakingos tėvystės principai, kuriais vadovautis ir siūlo šios knygos autorė.

Alpana – tai įmonė, importuojanti ir parduodanti ekologiškus ir naudingus sveikatai produktus. Alpana – tai prekės ženklas, simbolizuojantis kokybę, ekologiškumą bei sveikatą. Juk dažnai svarbi ne tik produkto kokybė, bet ir tai, kaip teigiamai jis veikia organizmo būklę. 

back to top