KONFERENCIJA TĖVAMS DĖL VAIKŲ

RIMTAI. PROFESIONALIAI. SU MEILE.

2018M. KOVO 17-18 d. LITEXPO

JAU KETVIRTĄ KARTĄ

ATSAKINGA TĖVYSTĖ – tai tėvų, senelių, globėjų, psichologų, pedagogų, sveikatos specialistų ir pačių vaikų pamėgtas renginys, kuriame žiniomis ir patirtimi dalijasi žymiausi, progresyviausi vaikų ir paauglių auklėjimo bei mokymo profesionalai.

IKI KONFERENCIJOS LIKO
 • 00

  dienos

 • 00

  valandos

 • 00

  minutės

 • 00

  sekundės

Pridėti prie mano kalendoriaus 2018-03-17 9:00:00 2018-03-18 18:00:00 Europe/Vilnius Konferencija "Atsakinga tėvystė 2018" Konferencija skirta teisingiems, mąstantiems ir rūpestingiems tėvams, globėjams ir pedagogams, siekiantiems gauti visus atsakymus apie vaikus – nuo nėštumo ir gimimo iki pirmosios meilės (arba jos pirmos pabaigos). Vilnius, Litexpo UAB "Litexpo events" bilietai@atsakingatevyste.lt

APIE KONFERENCIJĄ

Ketverius metus iš eilės didžiausio dėmesio sulaukianti​,​ dviejų dienų konferencija „Atsakinga tėvystė“ – tai renginys, kuriame profesionalūs, kūrybiški ir inovatyvūs vaikų, paauglių ir šeimų specialistai, dalinasi veiksmingiausiais sprendimais, savo išgyventomis patirtimis, idėjomis ir atradimais, kaip ​padėti augti vaikams laimėje. Tai lyg tėvystės i​n​strukcijos, kurių niekas neprideda ​gimus vaikams​. Konferencija ​skirta ​visiems​,​ kuriems rūpi atsakingas ir pozityvus požiūris į vaikus, visiems​,​ ​kurie nori mėgautis tėvyste, išmokti ir svarbiausia augti bei auginti aplinkoje, kurioje gyvena meilė.

Renginyje nagrinėjamos ne tik šeimos temos. Žvelgsime plačiau ir aptarsime švietimo, mitybos, ugdymo problematiškiausius klausimus. Ieškosime kūrybi​ngų​, ​efektyvių sprendimų, kaip nusistovėjusi, nekintanti tvarka galėtų keistis. Kiekvienas pedagogas, kiekvienas​ žmogus,​ nors ​truputį susijęs su vaikų ugdymu, galės gyvai konsultuotis su specialistais, diskutuoti, įgauti žinių​ ​bei renginio vietoje ​žengti pirmus žingsnius ​link ​geresnio vaikų rytojaus. Tėvai​,​ paskendę ​gyvenimiškoje​ rutinoje​ su vaikais​, taip pat galės konsultuotis su profesionalais, gauti naudingos informacijos, patarimų​ ​bei kartu​ ​ieškoti atsakymų, ​o poros – galbūt ras kelią atgal į aistros gyventi ​pasaulį.

Vienoje vietoje bus visi, kuriems rūpi vaikai, rūp​i​ Lietuvos ateitis, visi​,​ kurie tiki, kad gyvenimas kaip vaikai, nenustoja stebinti, kol patys tuo tikime.

Mamos, tėčiai, močiutės ir seneliai, globėjai, pedagogai ir visi​, ​​kuriems rūpi​,​ 2018 metų kovo 17-18 dienomis laukiami Litexpo parodų rūmuose, didžiausiame renginyje dėl vaikų ir tėvų Lietuvoje „Atsakinga tėvystė 2018“.

KUR?

Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO Vilniuje.

KADA?

2018 m. kovo 17-18 d.

Konferencija tradiciškai trunka dvi dienas: pirmoji skirta ikimokyklinio amžiaus vaikų problemoms, antroji – aktualijoms nuo pirmoko iki abituriento

KODĖL?

Dalyvavusiųjų apklausos patvirtino – konferencijoje „ATSAKINGA TĖVYSTĖ“ kiekvienas dalyvis tikrai randa atsakymus į klausimus, kurie iš tiesų rūpi. Bilietai į šią konferenciją – tai teisinga dovana ir geriausia investicija į šeimos ir vaikų ateitį.

ATSAKINGIEJI

Konferenciją rengia “GALIMYBIŲ ARSENALAS” (psichologė, lektorė Jūratė Bortkevičienė) ir UAB “Litexpo events”. Konferenciją moderuoja žurnalistė, keturių vaikų mama Gabija Vitkevičiūtė.

PROGRAMA

I DIENA Nuo gimimo iki mokyklos (7 m.)

2018 Kovo 17, šeštadienis

II DIENA Nuo pirmoko iki abituriento

2018 Kovo 18, sekmadienis

 • 10.00 -10.05 Konferencijos Atidarymas
 • 10.05 – 10.50 Bendravimas su paaugliu: nauji scenarijai (Psichologė Veronika Lakis-Mičienė)
 • 10.50 – 11.30 Išgyventa mamos ir dukros istorija: kai meilė anoreksijai tampa stipresnė už meilę gyvenimui. (Psichologė Jūratė Bortkevičienė ir modelis Paula Čepinskaitė)
 • 11.30 – 11.45 Pertrauka
 • 11.45 – 12.00 „Už saugią Lietuvą“ – kartu mes galime daugiau. (Prezidentės patarėja Marija Dautartaitė)
 • 12.00 – 13.10 Elektroninės medijos ir jų poveikis vaiko raidai: kaip draugauti su naująja 21 amžiaus priklausomybe ekranams? (Dr. Aric Sigman) PRANEŠIMAS ANGLŲ KALBA
 • 13.10 – 14.10 Pietūs
 • 14.10 – 14.40  Konkurencija ar individuali pažanga – kaip užauginti laimingą vaiką? (UAB Šviesa direktorė Jurgita Nacevičienė ir LEU doktorantė, Šiaurės Licėjaus ugdymo vadovė Nadia Venskuvienė)
 • 14.40 – 15.20 Vaikų problemos mokantis ir tėvų požiūris: kaip padėti vaikams? (Psichologė Asta Blandė)
 • 15.20 – 15.50 Darnios šeimos receptas: kaip išlikti „vyru ir žmona“, tapus „tėčiu ir mama”. (Lektoriai, koučingo specialistai Smiltė Juraitė ir Rolandas Juraitis)
 • 15.50 – 16.00 Pertrauka
 • 16.00 – 16.30 Aukšta savivertė – viena svarbiausių dovanų savo vaikui (lekt. Saulė Balčiūnienė)
 • 16.30 – 17.10 Alkoholis ir narkotikai: kaip požiūris į problemą lemia mūsų sprendimus. (Psichologė Anastasija Kaminskienė)

*Organizatorius pasilieka teisę keisti programą.

Prenumeruokite naujienas!

DUK

Ar bus galima renginio vietoje įsigyti bilietą?

Taip, renginio vietoje vyks prekyba bilietais, tačiau siekiant išvengti eilių, prašome bilietus įsigyti iš anksto internetu.

Ar galiu laisvai pasirinkti, kuriuose pranešimuose dalyvauti?

Taip, Atvykus į renginį ir užsiregistravus, jūs gausite dalyvio kortelę, su kuria galėsite laisvai išeiti iš renginio vietos ir vėl sugrįžti bet kuriuo metu. Registracija į atskirus pranešimus nėra vykdoma.

Ar renginio vietoje bus mamos ir vaiko kambarys?

Taip, renginio erdvėje bus įrengtas mamos ir vaiko kambarys, kuriuo galėsite pasinaudoti bet kuriuo metu. Tikslios vietos, kur įsikūręs Mamos ir vaiko kambarys, ieškokite konferencijos plane (įdėti nuorodą į planą) arba renginio metu kreipkitės į infocentro darbuotojus.

Ką suteikia bilietas į Šeimos salę?

Bilietas į šeimos salę galioja vienam suaugusiam. Vaikui iki 16 m. atskiro bilieto pirkti nereikia. Šeimos salėje numatoma užsiėmimai vaikams, kūrybinės dirbtuvės ir kt. dideliame ekrane tėveliams bus rodoma tiesioginė transliacija iš pagrindinės salės, taip Jūs nieko nepraleisite.

Ar galima išrašyti sąskaitą faktūrą?

Taip, perkant billetus į konferenciją, pažymėkite varnelę “Reikalinga sąskaita-faktūra”.

Ar galiu konferencijoje dalyvauti su vaikais?

Konferencijos erdvėje bus įrengtas vaikų žaidimų kampelis, kuriame vaikai prižiūrimi tėvų galės leisti laiką. Atkreipiame dėmesį, kad konferencija skirta tėvams. Maloniai prašome įsivertinti, ar atvykus kartu su vaikais galėsite visapusiškai įsisavinti pranešimų metu pateikiamą informaciją.

Įsigijau dviejų dienų bilietą, tačiau į konferenciją galėsiu atvykti tik vieną dieną. Ar galėsiu dalyvauti?

Taip. Įsigijus dviejų dienų bilietą konferencijoje galite dalyvauti pasirinktinai abi dienas, tik pirmąją arba tik antrąją dieną. Jei nuspręsite dalyvauti tik antrąja dieną, išankstinės rezervacijos atlikti nereikia, užsiregistruoti bei pasiimti dalyvio kortelę galėsite atvykę į renginį.

Turiu Litexpo VIP kliento kortelę. Ar galėsiu su ja nemokamai patekti į konferenciją?

VIP kliento kortelė suteikia privilegiją nemokamai dalyvauti Litexpo organizuojamose parodose. Kviečiame įsigyti bilietą į konferenciją “Atsakinga tėvystė”.

Ar galima grąžinti bilietus?

Taip, galima. Bus grąžinama suma, kurią sumokėjote už billetus, iš jos atskaičius tarpininko mokestį 1,20 Eur.

Ar atvykę į konferenciją su vaikais galėsime būti pagrindinėje salėje ar tik šeimos salėje?

Žinoma, kad galėsite, jei tik vaikai netriukšmaus ir netrukdys susirinkusiems, bei temas skaitantiems pranešėjams. Jei turite vaiką, kuris nenusėdi vietoje, tam bus atskira erdvė, kurioje vaikai galės pramogauti, turės užsiėmimų, bus kūrybinių dirbtuvių kampelis, o jūs būdami šalia viską tiesiogiai matysite per didelį ekraną. Tikrai nepraleisite nieko, o ir vaikai jausis laisvi.

KONTAKTAI

location-icon

ADRESAS

Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO,

Laisvės pr. 5, Vilnius

email-icon

KONTAKTAI

UAB „Litexpo events“

info@atsakingatevyste.lt

+370 (699) 33 468‬

space

Į viršų
Atsakinga tėvystė